O nás

Naše společnost působí na trhu od roku 2004 a je jedním z předních dodavatelů celoročních i sezónních mobilních domů (mobilheimů) v České republice. Specializujeme se na velmi zachovalé zánovní použité mobilní domy. Naše mobilní domky jsou dle typu vhodné jak pro celoroční bydlení s veškerým komfortem, který skýtá plně vybavený byt, tak i pro rekreaci, komerční využití nebo jako sezónní útočiště např. chata či zahradní domek.

Specializujeme se také na výstavbu montovaných dřevostaveb, které nabízíme v pěti provedeních s dispozicemi 1 + kk až 4 + kk. Domy dodáváme v různých stupních vybavenosti, každý kutil si proto přijde na své. Pokud však chcete stavbu na klíč s kompletním vybavením, můžete vše nechat na nás.

Nabízíme širokou technickou základnu a disponujeme velkým množstvím mobilních domů, které máme stále skladem včetně originálních náhradních dílů na mobilní domy.

Rádi vám poradíme jak po technické, tak po realizační stránce v oblasti mobilního bydlení. Zaručujeme rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis. Našim dlouhodobým záměrem je vývoj v oblasti mobilních domů se zaměřením na technické a klimatické podmínky našeho trhu.

Mobilní domy jsou naší doménou, neváhejte se na nás obrátit s dotazy ohledně mobilního bydlení, rádi vám poskytneme bezplatné odborné poradenství.

 

Jsme jedni ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.

Asociace prodejců mobilních domů

 

Chcete poradit ohledně mobilních domů nebo dřevostaveb?

Kontaktujte nás