Zateplení mobilheimů

Specializujeme se na zateplení mobilheimů, díky tomu je pak můžete celoročně využívat. Zateplení je často součástí kompletní rekonstrukce mobilheimu a pokud máte jasnou představu, veškerou práci odvedeme spolehlivě a kvalitně, protože máme se zateplením mobilheimů i celkovou rekonstrukcí řadu zkušeností. Prohlédněte si naše práce a ozvěte se nám, rádi se postaráme i o váš mobilheim.

 

Zateplujeme mobilheimy

Nabízíme celoroční mobilní domy k trvalému bydlení se zachováním komfortu i při nízkých teplotách. Postaráme se i o přestavbu sezónních mobilheimů na celoročně obyvatelné tak, aby vytápění bylo efektivní a nezatěžovalo vaši peněženku.

Celoroční mobilní domy lze využít nejen jako levnou alternativu bydlení, ale také například jako zázemí pro podnikání, rekreační objekt pro všechna roční období nebo přechodné ubytování, např. pro pracovní sílu.

Mobilní dům od naší společnosti se na váš pozemek dostane vybavený a připravený k okamžitému užívání. Vybavení je srovnatelné s běžným bytem a vyhovuje standardům dle vybraného typu mobilheimu. Samozřejmostí jsou i zrevidované elektroinstalace, kompletní rozvody vody a v případě mobilního domku určeného k celoročnímu užívání i efektivní systém vytápění.

 

Celoroční zateplené mobilheimy poskytují veškerý komfort

Myslíte si, že mobilní dům nikdy nemůže nahradit bydlení v bytě nebo rodinném domě? Omyl. Celoroční mobilní domy jsou kompletně vybavené pro každodenní bydlení celé rodiny, a to i v mrazech. Zateplený mobilní dům disponuje sociálním zařízením, kuchyňským a jídelním koutem, ložnicemi podle vašich potřeb, i úložnými prostory, které jsou umístěny tak, aby byl využitý každý centimetr mobilního domu.

Díky dokonalému zateplení domu i oken a chytrému řešení vytápění poskytují celoroční mobilní domy veškerý komfort, který se vám dostane v menším bytě. Ovšem za bezkonkurenční pořizovací cenu. U nás si vybere každý!

 

Chcete šetřit čas?

Dodáme vám mobilní dům "na klíč " včetně zateplení a fasády.

 

Chcete šetřit peníze?

Dodáme vám mobilní dům v hrubé stavbě a vaše šikovné ruce udělají zbytek.

 

Chcete také zateplit mobilheim?

Kontaktujte nás